Vaheta Lustilat
Lustilast
Personal
Päevahoid
Loovringid
Sünnipäevad
Hinnakiri
Pildid
Kontakt
Registreeri_lastehoidu

Õpetaja Madli - Olen noor, lõbus ja energiline inimene, kellele meeldib väga lastega aega veeta ja nendega igapäevaselt tegeleda. Minu suureks kireks on laulmine ja muusika, läbi mille on lastel lihtsam õppida end väljendama. Mulle meeldib õpetada lastele uusi tedmisi ja ka ise õppida. 2013.aastal läbisin lapsehoidja koolituse ning olen ka osalenud erinevatel lastega seotud koolitustel. Lapsed on mulle hingelähedased ja tahan neile pakkuda kõike seda hoolt ja soojust, mis minus on. Lastega tegeletud aastate jooksul olen olnud neile suure sõbra eest, kellega on koos hea mängida ning läbi erinevate tegevuste ja muusika õppida uusi ja põnevaid asju.

Juhataja Kaire – Elu meie ümber on muutuv ja muutused on head, sest läbi nende me areneme ja kasvame  palju paremateks ning rahulolevamateks ehk õnnelikemateks. Minu kodus on kasvanud 4 last, kallis abikaasa Urmo on olnud mulle asendamatu abiline, parem käsi ja tugi kõiges ning aidanud mind 7 pika Lustila aasta jooksul - nii lepingute, arvete, kui hea kiiduväärt nõu ja jõuga. 

 Minu lastehoidudes on paisid ja kallisid saanud minult üle 300 lapse. Võin ilmselt väita, et lapsed on need, kes muudavad mind õnnelikuks, annavad jõudu ja energiat ning pakuvad rohkelt rõõmu. Armastan oma tööd väga ja tunnen, et naudin päevi lastega üha enam ning loodan, et saan veel palju aastaid pakkuda lastele vahvaid, sisukaid, meeldejäävaid päevi. Ennast iseloomustades: olen tegelenud terve oma elu tantsimisega ja seda tänaseni. Armastan päikest, suve, reisimist, roose, hetki perega ja kallite sõpradega. Kõrgema hariduse omandasin Tallinna Majanduskoolis personalijuhtimise erialal. Tallinna Pedagoogilises Seminaris omandasin lapsehoidja elukutse ja tänaseks olen läbinud ka õpetajate sõimerühma metoodika ja didaktika 160 tunnise täiendõppe kursuse. Lisaks mitmeid täiendkoolitusi käelistes  ja muusikalistes tegevustes, ning saanud ka tunnistuse olla tugiisik abivajavale erivajadusega lapsele.

 
 
 
 
 
 
Lustila OÜ
reg nr 11709552
Kaselaane 15-1,
Laagri, Saue vald
76401 Harjumaa
     Telefon: 55 521 006
lustila@lustila.ee
www.lustila.ee
A/a EE381010220217629222