Vaheta Lustilat
Lustilast
Personal
Päevahoid
Loovringid
Sünnipäevad
Hinnakiri
Pildid
Kontakt
Registreeri_lastehoidu

Õpetaja Jaanika - Olen julge suhtleja, kellel on alati sära silmis. Eriti, kui on võimalus töötada lastega. Mulle meeldib olla aktiivne inimene, teha sporti, mängida jalgpalli ja tegeleda ratsaspordiga. Olen laste jalgpalli treener ja hetkel omandan UEFA B-litsentsi. Minu jaoks on väiksemad lapsed kõige toredamad koostööpartnerid ehk meeskonnakaaslased. Minu eelmiseks töökohaks oli kehalise kasvatuse õpetaja amet.

Õpetaja Kristel  - Olen loominguline inimene. Viimased 6-7 aastat olen hoidnud kõige väiksemaid, 1,5-3 aastaseid lapsi. Tore on neid juhendada ja vaadata, kuidas nad arenevad ja kasvavad. Iga päev toimub midagi vahvat, oluline on nende tegemistele kaasa elada. Maailma asjad vajavad ju arutamist ja alati on äge vastata laste küsimusele: Miks? Olen saanud kunstialase hariduse ja selleks, et laste loovus areneks, õpetan neid läbi laulumängude ja kunstitegevuse. Vabal ajal tegelen maalimisega (õlimaal, siidimaal). Mul on olnud mitu näitust. Lisaks tegelen aiandusega ja mul on suur huvi psühholoogia vastu.

Õpetaja Triin  - Olen sõbralik ja aktiivne noor õpetaja. Harrastan tervisesporti ja meeldib raamatuid lugeda. Kodus on mul kasvamas kaks vahvat last. Õpetajana olen töötanud üle 5 aasta. Pean oluliseks toetada laste individuaalsust ning loovat õpet läbi mängu. Head ja toetavat koostööd lasteasutuse ja lastevanematega. Õpin Tallinna Ülikoolis alushariduse erialal

Juhataja KaireOlen ise kasvanud neljalapselise peres ja ka minu peres on neli last. Olen juhtinud 10 aastat Lustilaid, kus on kokku lustimas käinud üle 300 lapse. Ma arvan, et olen suure südamega pereinimene, kellesse mahub palju armastust kõikide laste ja toredate perede vastu. MInu töö on kindlati üks minu suurimatest hobidest. Ma naudin seda, mida teen. Hingele teeb suure pai ka tantsimine, mida harrastan juba nelja-aastasest peale. Energiat kogun päikesest, reisimisest, perest, parimatest sõpradest ja kolleegidest. Kõrgema hariduse omandasin Tallinna Majanduskoolis personalijuhtimise erialal. Tallinna Pedagoogilises Seminaris omandasin lapsehoidja elukutse. Olen läbinud õpetajate sõimeruhma metoodika ja didaktika 160-tunnilise täiendõppe kursuse ning lisaks mitmeid täiendkoolitusi käelistes ja muusikalistes tegevustes, mitmeid esmaabi koolitusi. Olen saanud tunnistuse olemaks tugiisik abivajavale erivajadusega lapsele.

Õpetaja Madli (lapsehoolduspuhkusel)- Olen noor, lõbus ja energiline inimene, kellele meeldib väga lastega aega veeta ja nendega igapäevaselt tegeleda. Minu suureks kireks on laulmine ja muusika, läbi mille on lastel lihtsam õppida end väljendama. Mulle meeldib õpetada lastele uusi tedmisi ja ka ise õppida. 2013.aastal läbisin lapsehoidja koolituse ning olen ka osalenud erinevatel lastega seotud koolitustel. Lapsed on mulle hingelähedased ja tahan neile pakkuda kõike seda hoolt ja soojust, mis minus on. Lastega tegeletud aastate jooksul olen olnud neile suure sõbra eest, kellega on koos hea mängida ning läbi erinevate tegevuste ja muusika õppida uusi ja põnevaid asju.

 
 
 
 
 
 
Lustila OÜ
reg nr 11709552
Kaselaane 15-1
Laagri, Saue vald
76401, Harjumaa
     Telefon: 55 521 006
lustila@lustila.ee
www.lustila.ee
A/a EE381010220217629222