Vaheta Lustilat
Lustilast
Personal
Päevahoid
Loovringid
Sünnipäevad
Hinnakiri
Pildid
Kontakt
Registreeri_lastehoidu

Päevahoid

Laps hakkab õppima kohe, sellest samast hetkest, kui ta sünnib. Ta õpib haarama, keerama, roomama, maitsma, vaatama jne. Väikelaste areng on mitte ainult näha silmaga, vaid ka kuulda kõrvaga. Me kõik etendame väga suurt ja tähtsat rolli selle väikese inimese elus, vanemad, sugulased, tuttavad, eakaaslased ja õpetajad.

Lustila aitab rõõmuga lapsevanemaid, pakkudes kodust, turvalist hoiukeskkonda nende väikelastele seni, kuni vanemad tööl on.

Meie missiooniks on pakkuda väikelastele kodusoojust, suunates nad oma ala spetsialistide abil läbi muusika, kehalise arengu ja mänguliste tegevuste tasemele, kus laps on mitmekülgne ja iseseisev ning valmis jätkama oma haridusteed.

Lustila pere peamine tegevus on mängimine, mängimine, mängimine....sest mäng ongi väikese inimese suur töö. Me õpime, laulame, tantsime, arutame, suuname, toetame, kiidame, tunnustame, kallistame ja seda kõike läbi naeratuse, soojuse ja mängu. Õppides me kaasame lapse erinevaid meeli - katsume, haistame, kuulame. Kordame kõike uut, mis võiks meelde jääda, kasutades selleks erinevaid põnevaid ja kaasahaaravaid tegevusi.

Meie maskotiks on lõbus, roheline, triibulise sabaga lohe „LUSTU”, kes naudib lastega lustimist üle kõige maailmas.

Lustilasse toodud laps on turvalises kasvukeskkonnas ja saab õpetaja siira tähelepanu. Üks õpetaja hoiab silma peal 5'l lapsel, iga laps saab tähelepanu ja abi niipalju, kui ta seda vajab. Ruumid, mängu- ja õppevahendid, iga väiksemgi detail, on kujundatud just kindla vanusegrupi (1,5-3 aastased lapsed) huve ja turvalisust silmas pidades.

Lustila õpetajad teavad, et iga laps on ainulaadne. Me toetame ja soodustame lapse loova mõtlemise arengut, seda rahulikus ja soodsas keskkonnas. Kuna vaimse arengu eelduseks on füüsiline areng, siis selleks, et saavutada parim tulemus lapse füüsilises arengus, viivad liikumis- ja muusikatunde läbi kogenenud hoidjad. Iga tegevus, mida teeme, paneb lapse silma särama ja toob naeratuse näole.

Väikelaste puhul on oluline jälgida, mida laps sööb. Lustilas pakume lastele täisväärtuslikku toitu, mille abil suurendame tema keskendumisvõimet, energiataset ja loovust. Oleme oma toitlustajaks valinud ettevõtte, kellel on arvestatav kogemus väikelaste toitlustamise vallas. Toidu valmistamisel on järgitud, et toit oleks väikelapsele eakohane, õige kaloraaziga, tasakaalustatud, annaks lapsele piisavalt vitamiine ja mineraalaineid ning oleks võimalikult vaba allergeenidest. Toidu valmistamisel on kasutatud värskeid toiduaineid, poolfabrikaatide kasutamine on viidud miinimumini. Igapäevaselt pakume lastele toidu kõrvale värskeid puu- ja juurvilju, joogiks joome iga päev vett.

Lustila personal soovib ja panustab sellesse, et iga väikene Lustija oleks:
· rõõmus
· enesekindel
· julge
· uudishimulik
· rahulolev
· terve
· ja, et tal oleks omandatud kõik olulisemad oskused ümbritseva maailma paremaks mõistmiseks ja edukalt hakkama saamiseks selles maailmas.

Meie visiooniks on olla oma väikelapse vaimset ja füüsilist arengut hindavate lastevanemate seas eelistatuim lapsehoiuteenust pakkuv ettevõte.

Päevakava

  7.30 -   8.40 Laste saabumine päevahoidu, lustimine
  8.45 -   9.15 Hommikusöök
  9.15 - 12.15 Mängulised ja arendavad tegevused toas ja õues
12.15 - 12.30 Hügieeniprotseduurid
12.30 - 13.00 Lõunasöök
13.00 - 13.15 Hügieeniprotseduurid
13.15 - 15.15 Lõunauinak
15.15 - 15.30 Virgumine ja hügieeniprotseduurid
15.30 - 16.00 Õhtuoode
16.00 - 18.00 Lustimine ja kojuminek
 
LUSTILA KODUKORD

     LAPSE RIIETUMINE

     LAPSE TERVIS

     KOOSTÖÖ

SOOVITUSED LAPSEVANEMATELE

     Tutvu eelnevalt päevahoiuga

     Tutvusta last juba aegsasti uue olukorraga

     Harjuta last kodus juba aegsasti uue režiimiga

     Toeta lapse võimet iseseisvalt tegutseda

     Õpeta last juba aegsasti:

     (Kui laps seda kõike veel ei oska, siis teie ja õpetajate koostöö tulemusel ta õpib seda)

     Võõruta lapsel juba aegsasti:

     Varu aega ja kannatust

     Igapäeva tähtsad asjad

Lustila laste tegevuskava

September: Tere väikesed lustijad See väike lustija - olen Mina Lustilas algab värviline sügis Oktoober Leivanädal Olen väike sulekera, ootan sinult mõnda tera Tiirutan-keerutan prügi kotti November Lustilas lendlevad noodid ja tatsub lustakas tantsusamm Issi, issi - oled mulle kallis Püksid jalga, kampsun selga, tuttmüts pähe - õue lähen Karnevalinädal Detsember Päkapikumaa on üks imeline maa - te ärge sinna kippuge, see maa on päkapikkude Toimekas jõuluaeg Lustilas Tore ja lahke valge pika habemega mees rõõmsaks meie lapse teeb Jõulurahu ja vaikuse aeg

Jaanuar Meenutusi lustakast aastast Talvelinnud, kes jäävad Lustilasse Küll on tore kelguga ...Mets magab lumeteki all Veebruar Väikese lustija 5 meelt Tuli võib olla paha, tuli võib olla pai Sõbrale teeme vastlasõitu Mu koduke on tilluke   Märts Tüdrukute nädal Poiste nädal Lustila kevadkell teeb till-till-till Lihavõttejänest oodates teeme teatrit me Aprill Nalja nabani Linnurahval laul on suus, sest et pungi puhkeb puu Terves kehas terve vaim Elan metsas, olen loom - kevaduudiseid sul toon Mai  Nõiaköögis me mõllame Lustila lastel on maailma parimad emmed Lustila laps on tubli liikleja Juuni Lustila lapsed sammuvad suvesse Päike äratab puid ja põõsaid Lepatriinu väike, särab nagu päike Jaanidega jaanitulele  Juuli Suvised mustrid kleidile Päike ja tuul Mereranda viivad jäljed liival Väikesed kalad ... mull-mull-mull August Lendab liblikas ja ronib putukas Lilleline aed Lustila sünnipäevanädal

 

NB! Iga uue kuu täpse ja detailse  tegevuskava saab lapsevanem oma meilile ja samuti ka lühikokkuvõte eelmisel kuul toimuvast ja tehtust. Kõikide teemade käsitlemiste juures teeme aktiivselt koostööd lastevanematega, kodudega, sest ainult nii saavad lapsed paremini teadmised kinnistatud. 

 
 
 
 
 
 
Lustila OÜ
reg nr 11709552
Kaselaane 15-1
Laagri, Saue vald
76401, Harjumaa
     Telefon: 55 521 006
lustila@lustila.ee
www.lustila.ee
A/a EE381010220217629222