Vaheta Lustilat
Lustilast
Personal
Päevahoid
Loovringid
Sünnipäevad
Hinnakiri
Pildid
Kontakt
Registreeri_lastehoidu

TOITLUSTAMINE

Tagamaks Lustila lastele tasakaalustatud, vitamiinirikka ja õige kaloraaziga toidu, oleme me oma toitlustajaks valinud Dussmann Gateringi.

Dussmann Catering  Toitlustamine lasteaedades

Tervislik ja maitsev

Oleme välja töötanud tervikliku toitlustuskontseptsiooni lähtudes 1- kuni 6-aastaste laste vajadustest. Menüü koostamisel on  silmas peetud nii roogade mitmekesisust kui ka nauditavust.

Lai toiduvalik aitab arendada lastel tervislikke toitumisharjumusi ning õpetada, et koos söömine on lõbus. Me toetame  lapsevanemate ja kasvatajate püüdlusi õpetada lastele tervislikku toitumist ning sellega seotud sotsiaalsete oskuste väljaarendamist korraldades eriüritusi ja pakkudes infomaterjale ja nõuandeid.

Toidu kvaliteet on range kontrolli all. Toitainete sisaldus toidus on väga suur, st see sisaldab suurel hulgal vitamiine, mineraale, süsivesikuid ja valke, kuid suhteliselt vähe rasva. Oleme väga hoolikad ka suhkruga. Kasutame ainult rapsi- ja oliiviõli ning väldime loomseid rasvu ja säilitusaineid. Toit ei sisalda maitsetugevdajaid.

Menüü sisaldab iga päev puu- ja köögivilju nii töödeldud kujul kui ka värskena. Kaks või kolm korda nädalas pakutakse liha ning vähemalt üks kord nädalas kala. Piimatooteid pakutakse  iga päev.

 
 
 
 
 
 
Lustila OÜ
reg nr 11709552
Kaselaane 15-1,
Laagri, Saue vald
76401 Harjumaa
     Telefon: 55 521 006
lustila@lustila.ee
www.lustila.ee
A/a EE381010220217629222