Vaheta Lustilat
Lustilast
Personal
Päevahoid
Loovringid
Sünnipäevad
Hinnakiri
Pildid
Kontakt
Registreeri_lastehoidu

Õpetaja Madli - Olen noor, lõbus ja energiline inimene, kellele meeldib väga lastega aega veeta ja nendega igapäevaselt tegeleda. Minu suureks kireks on laulmine ja muusika, läbi mille on lastel lihtsam õppida end väljendama. Mulle meeldib õpetada lastele uusi tedmisi ja ka ise õppida. 2013.aastal läbisin lapsehoidja koolituse ning olen ka osalenud erinevatel lastega seotud koolitustel. Lapsed on mulle hingelähedased ja tahan neile pakkuda kõike seda hoolt ja soojust, mis minus on. Lastega tegeletud aastate jooksul olen olnud neile suure sõbra eest, kellega on koos hea mängida ning läbi erinevate tegevuste ja muusika õppida uusi ja põnevaid asju.

Õpetaja Kristiina - Olen kahe poisi ema. Mulle meeldib palju looduses toimetada, nii taimede, kui ka loomadega. Armastan muusikat ja tantsimist. Olen koos lastega mängides ka enda jaoks uuesti käsitöö avastanud ning meisterdan rõõmuga nii üksi, kui ka koos lastega.

Õpetaja Diana - Beebide ja Põnnide klubi juhendaja, loovringide juhendaja, lastaiaõpetaja

Olen sündinud ja elanud Märjamaal, lõpetanud Märjamaa Gümnaasiumi ning käisin ka mitmed aastad Märjamaa Kunstikoolis. Kooli ajal ja peale kooli lõpetamist töötasin lapsehoidjana - sealt ka huvi lastega tegelemise vastu. 2007 asusin õppima Tallinna Ülikooli Alushariduse pedagoogi erialale, kõrvalainena läbisin Loovuõpetuse aineid.

Asusin tööle Lustila lastehoidu, kus kõige lõbusamad päevad mööduvad tänini koos lastega mängides, meisterdades ja maalides. Sauel alustasin ka väikelaste loovringi juhendajana 2012. aastal, kus lisaks laulumängudele ja võimlemisele oli lapsevanematel koos lastega võimalik iga kord midagi vahvat meisterdada.

Beebide ja Põnnide Klubid said alguse 2015. aastal Raplas, kus ka kõige pisemad beebid saavad koos emaga tutvust teha kunstiga. Käelised tegevused arendavad last ning lasevad emadel lõõgastuda ja end vabalt tunda. Olen lisaks organiseerinud meisterdamise töötubasid Perepäevadel Raplas ja Märjamaal. Koolitaja kogemus puudub, kuid olen avatud, aktiivne ja õpihimuline. Soovin anda teistelegi võimalust ise teha ja end taas laspena tunda

Meisterdame koos! Vaata veel www.facebook.com/aktiivneonnelikpere/ag

 

Juhataja KaireSelleks, et olla õnnelik, peab seadma eesmärke, liikuma nende suunas ja nautima kõiki hetki, mida sellel teekonnal leiad. Mina olen  õnnelik - mul on suurepärane pere, fantastilised kolm last, kes muudavad iga päeva põnevaks, värviliseks, säravaks. Minu tee viis mind Lustila loomiseni, mida olen tänaseks juhtinud kuus edukat aastat. Nii nagu igas toredas peres, nii sai ka suur Lustila endale väikese õe Keila Lustila nöol. Inimene peab leidma oma elus selle, mis paneb tema silmad särama - tänaseks võin väita, et minu jaoks on need lapsed, olen leidnud oma kutsumuse. Parim, mis minuga kõikide Lustila aastate jooksul juhtunud on laste soe kallistus ja lastevanemate siiras tänu tehtu eest. Ennast iseloomustades: olen tegelenud terve oma elu tantsimisega ja seda tänaseni, tantsides Eesti pärimuslikke tantse Katrin Krause juhendamisel. Armastan reisimist, suve ja roose. Kõrgema hariduse omandasin Tallinna Majanduskoolis personalijuhtimise erialal. Tallinna Pedagoogilises Seminaris omandasin lapsehoidja elukutse ja tänaseks olen läbinud ka õpetajate sõimerühma metoodika ja didaktika 160 tunnise täiendõppe kursuse.

 
 
 
 
 
 
Lustila OÜ
reg nr 11709552
Kaselaane 15-1
Laagri, Saue vald
76401, Harjumaa
     Telefon: 55 521 006
lustila@lustila.ee
www.lustila.ee
A/a EE381010220217629222