Personal

Õpetaja Laura

Õpetaja Laura

Olen olnud tegus nii suuremas lasteaias abiõpetajana, kui ka lastehoius kasvatajana. Minu südame vallutasid just need pisemad, 1,5-3a. lapsed, kes on nii siirad ja teadlikud igas omas sammus ja tegevuses. Nemad on päiksesed igas päevas ja õpetavad kohalolu igas hetkes. Väikelastega töötades puudub töörutiin ja iga päev on üllatusi täis. See on amet, mida ma armastan enim ja teen kogu südamega, kuna siin ei saa end hetkekski unustada. Hobisid on mul palju ja neid saan ka lastehoius rakendada. Vabal ajal teen trenni, käin laulmas, tantsimas ja meeldib igasugune meisterdamine, eriti looduslikest materjalidest. Huvialaks on veel psühholoogia ning selles vallas olen omandanud erinevaid koolitusi. On rõõm ja au olla lastele õpetajaks ja lapsevanematele selliseks inimeseks, kellega saab rääkida ning küsida kõike, mis puudutab tema lapse heaolu ning päeva lastehoius.

Õpetaja Deivi

Õpetaja Deivi

Olles üles kasvanud 6 õe-vennaga on minu hing juba maast-madalast täidetud laste rõõmu ja säraga. Ise, alles laps olles, hakkasin huvi tundma erivajaduslike lastega tegelemise ja abistamise vastu, kuna kokkupuuteid nendega on mul olnud nii enda peres kui ka tutvusringkonnas. Minu teele on sattunud palju erilisi lapsi, kellega tegelemisest olen saanud palju inspiratsiooni ja energiat. Selle kire najal olen enda valikud teinud, töötades väikelastega nii lastehoius, kui ka pakkunud erahoidu peredele nii Eestis kui ka välismaal. Igapäevaselt tegelen spordiga ning lisaks olen tegelenud tantsimisega terve elu, katsetades erinevaid stiile. Tantsimine on minu jaoks oluline eneseväljendusviis, mida saan jagada ka lastega ning tunda koos nendega elust rõõmu. Ma naudin laste seltskonda, kuna nemad on just need kõige siirama hingega olendid, kes toovad naeratuse näole ja sooja südamesse ka kõige hallimal päeval.

Õpetaja Madli

Õpetaja Madli

Õnnelik laps on hea laps, õnnelik inimene on hea inimene. Mina olen õnnega koos-mul on imearmas tütar, suurepärane abikaasa ja töö mida armastan. Viimased 8 aastat olen teinud ma tööd, millel on oma eesmärk-eesmärk hoida, õpetada, kasvada ja areneda koos lapsega, näha päikest ka kõige vihmasemal päeval, tunda end väikese inimese jaoks vajalikuna, nende muredes ja rõõmudes. Ma olen nende aastatega saanud juurde tarkust erinevatest koolitustest, erinevatelt toredatelt õpetajatelt, kellega on olnud siiras rõõm koos töötada ja lastelt, kes on minu käe alt astunud suurema sammu uude ja huvitavasse maailma. Uute ja põnevate tegevuste läbi leian lastega kiirelt ühise keele, koos mängides, tantsides ja lauldes liigume uude päeva. Igat päeva tuleb võtta kingitusena, igat uut seika õpetusena. Mis saaks olla parem, kui päevad läbi naerda ja mängida, laulda ja joonistada, liivakooke tehe ja putukaid uurida-mu töö on olla natuke lapsik, natuke range, õpetlik ja hoolitsev. Oma energiat ja sära käin laadimas juurde sügiseti metsas, seenel käimine on mu suur kirg, vahel on raske sealt lahkuda ka siis, kui enam astuda ei näe. Talviti veedan ma suurima rõõmuga aega kuskil lumisel künkal ja soojast saunast ei ütle ma kunagi ära. Suvel, et linnakärast eemale saada ning akud taas täis laadida, istun ma Peipsimaa kaldal ja veedan perega võimalikult palju aega koos. Kevadel, pole muud vaja, kui ergas päike ja imeilus linnulaul. Olles rõõmus ja positiivne ja elav, nakkab see ka teistele mu ümber..

Õpetaja Kerli

Õpetaja Kerli

Võib öelda, et muusika sees olen elanud terve oma elu, klaveritki hakkasin muusikakoolis õppima juba 4-aastaselt. Muusikaõpetaja ametit olen pidanud nüüdseks 18 aastat ning selle pagasiga võin julgelt väita, et kõige suuremad õpetajad ühele heale õpetajale on lapsed ise. Kolleegid on minu kohta öelnud järgnevad iseloomustavad märksõnad: professionaalsus, positiivsus, avatus, koostööoskus. Minu tundides valitseb positiivne ja sõbralik õhkkond, kus iga laps saab turvalises keskkonnas oma võimeid arendada. Mulle meeldib teha õppimine lastele põnevaks ja lõbusaks, et muusikatunnid oleksid nende jaoks alati oodatud ja armastatud.

Juhataja Kaire

Juhataja Kaire

Olen ise kasvanud neljalapselises peres ja ka minu peres on neli last. Lustilaid tänaseks juhtinud juba üle 10 aasta. Minu töö on kindlasti üks minu suurimatest hobidest. Hobide hulka kuuluvad kindlasti tantsimine, mida harrastan 4 eluaastast peale tänaseni. Energiat kogun päikesest ja reisimisest. Kõrgema hariduse omandasin Tallinna Majanduskoolis personalijuhtimise erialal. Tallinna Pedagoogilises Seminaris omandasin lapsehoidja elukutse. Olen läbinud õpetajate sõimeruhma metoodika ja didaktika 160-tunnilise täiendõppe kursuse ning lisaks mitmeid täiendkoolitusi käelistes ja muusikalistes tegevustes, mitmeid esmaabi koolitusi. Olen saanud tunnistuse olemaks tugiisik abivajavale erivajadusega lapsele. Väärtustan inimesi, kes teevad südamega kõike oma elus, on ausad, positiivsed, pühendunud ja loomingulised – täpselt selliseks ma enda Lustila personali pean ja see teeb mind äärmiselt õnnelikuks.