Personal

Õpetaja Jaanika

Õpetaja Jaanika

Olen julge suhtleja, kellel on alati sära silmis. Eriti, kui on võimalus töötada lastega. Mulle meeldib olla aktiivne inimene, teha sporti, mängida jalgpalli ja tegeleda ratsaspordiga. Olen laste jalgpalli treener ja hetkel omandan UEFA B-litsentsi. Minu jaoks on väiksemad lapsed kõige toredamad koostööpartnerid ehk meeskonnakaaslased. Minu eelmiseks töökohaks oli kehalise kasvatuse õpetaja amet.

Õpetaja Kairi

Õpetaja Kairi

Olen avatud suhtleja, kahe poja ema. Kolm aastat tagasi tegin elus kannapöörde – mõtlesin, kas nüüd või mitte selles elus ja valisin end koolitada ja täiendada väikelaste kasvatuse ja arengu teemadel, see protsess on muidugi kestev. Väikesed lapsed oma kristallselgete silmadega, ausa ja otsekohese ütlemisega on õpetanud mulle, mis elus päriselt oluline on – olla õnnelik igas hetkes! Pean lugu avameelsest ja ausast suhtlemist nii kolleegide kui ka lastevanematega.

Õpetaja Kristel

Õpetaja Kristel

Olen loominguline inimene. Viimased 6-7 aastat olen hoidnud kõige väiksemaid, 1,5-3 aastaseid lapsi. Tore on neid juhendada ja vaadata, kuidas nad arenevad ja kasvavad. Iga päev toimub midagi vahvat, oluline on nende tegemistele kaasa elada. Maailma asjad vajavad ju arutamist ja alati on äge vastata laste küsimusele: Miks? Olen saanud kunstialase hariduse ja selleks, et laste loovus areneks, õpetan neid läbi laulumängude ja kunstitegevuse. Vabal ajal tegelen maalimisega (õlimaal, siidimaal). Mul on olnud mitu näitust. Lisaks tegelen aiandusega ja mul on suur huvi psühholoogia vastu.

Õpetaja Gerli

Õpetaja Gerli

Olen heatahtlik ning rõõmsameelne noor, kellele on lastega tegelemine alati meeldinud. Igapäevaselt oma töös hindan empaatilist lähenemist ning olen võtnud enda südame asjaks, et igal laps tunneks, et on hoitud. Suurim rõõm on näha, kuidas laps ise kogeb ja tunnetab maailma. Mul on suur au, et vanemad usaldavad oma kõige kallimaid meie hoolde ning meil on võimalus enda poolt anda väike panus nende eluteel, et neis äratada rõõmu loomingulisest eneseväljendusest.

Õpetaja Kerli

Õpetaja Kerli

Võib öelda, et muusika sees olen elanud terve oma elu, klaveritki hakkasin muusikakoolis õppima juba 4-aastaselt. Muusikaõpetaja ametit olen pidanud nüüdseks 18 aastat ning selle pagasiga võin julgelt väita, et kõige suuremad õpetajad ühele heale õpetajale on lapsed ise. Kolleegid on minu kohta öelnud järgnevad iseloomustavad märksõnad: professionaalsus, positiivsus, avatus, koostööoskus. Minu tundides valitseb positiivne ja sõbralik õhkkond, kus iga laps saab turvalises keskkonnas oma võimeid arendada. Mulle meeldib teha õppimine lastele põnevaks ja lõbusaks, et muusikatunnid oleksid nende jaoks alati oodatud ja armastatud.

Juhataja Kaire

Juhataja Kaire

Olen ise kasvanud neljalapselises peres ja ka minu peres on neli last. Lustilaid tänaseks juhtinud juba üle 10 aasta. Minu töö on kindlasti üks minu suurimatest hobidest. Hobide hulka kuuluvad kindlasti tantsimine, mida harrastan 4 eluaastast peale tänaseni. Energiat kogun päikesest ja reisimisest. Kõrgema hariduse omandasin Tallinna Majanduskoolis personalijuhtimise erialal. Tallinna Pedagoogilises Seminaris omandasin lapsehoidja elukutse. Olen läbinud õpetajate sõimeruhma metoodika ja didaktika 160-tunnilise täiendõppe kursuse ning lisaks mitmeid täiendkoolitusi käelistes ja muusikalistes tegevustes, mitmeid esmaabi koolitusi. Olen saanud tunnistuse olemaks tugiisik abivajavale erivajadusega lapsele. Väärtustan inimesi, kes teevad südamega kõike oma elus, on ausad, positiivsed, pühendunud ja loomingulised – täpselt selliseks ma enda Lustila personali pean ja see teeb mind äärmiselt õnnelikuks.