Personal

Õpetaja Jaanika

Õpetaja Jaanika

Olen julge suhtleja, kellel on alati sära silmis. Eriti, kui on võimalus töötada lastega. Mulle meeldib olla aktiivne inimene, teha sporti, mängida jalgpalli ja tegeleda ratsaspordiga. Olen laste jalgpalli treener ja hetkel omandan UEFA B-litsentsi. Minu jaoks on väiksemad lapsed kõige toredamad koostööpartnerid ehk meeskonnakaaslased. Minu eelmiseks töökohaks oli kehalise kasvatuse õpetaja amet.

Õpetaja Kairi

Õpetaja Kairi

Olen avatud suhtleja, kahe poja ema. Kolm aastat tagasi tegin elus kannapöörde – mõtlesin, kas nüüd või mitte selles elus ja valisin end koolitada ja täiendada väikelaste kasvatuse ja arengu teemadel, see protsess on muidugi kestev. Väikesed lapsed oma kristallselgete silmadega, ausa ja otsekohese ütlemisega on õpetanud mulle, mis elus päriselt oluline on – olla õnnelik igas hetkes! Pean lugu avameelsest ja ausast suhtlemist nii kolleegide kui ka lastevanematega.

Õpetaja Laura

Õpetaja Laura

Olen olnud tegus nii suuremas lasteaias abiõpetajana, kui ka lastehoius kasvatajana. Minu südame vallutasid just need pisemad, 1,5-3a. lapsed, kes on nii siirad ja teadlikud igas omas sammus ja tegevuses. Nemad on päiksesed igas päevas ja õpetavad kohalolu igas hetkes. Väikelastega töötades puudub töörutiin ja iga päev on üllatusi täis. See on amet, mida ma armastan enim ja teen kogu südamega, kuna siin ei saa end hetkekski unustada. Hobisid on mul palju ja neid saan ka lastehoius rakendada. Vabal ajal teen trenni, käin laulmas, tantsimas ja meeldib igasugune meisterdamine, eriti looduslikest materjalidest. Huvialaks on veel psühholoogia ning selles vallas olen omandanud erinevaid koolitusi. On rõõm ja au olla lastele õpetajaks ja lapsevanematele selliseks inimeseks, kellega saab rääkida ning küsida kõike, mis puudutab tema lapse heaolu ning päeva lastehoius.

Õpetaja Kerli

Õpetaja Kerli

Võib öelda, et muusika sees olen elanud terve oma elu, klaveritki hakkasin muusikakoolis õppima juba 4-aastaselt. Muusikaõpetaja ametit olen pidanud nüüdseks 18 aastat ning selle pagasiga võin julgelt väita, et kõige suuremad õpetajad ühele heale õpetajale on lapsed ise. Kolleegid on minu kohta öelnud järgnevad iseloomustavad märksõnad: professionaalsus, positiivsus, avatus, koostööoskus. Minu tundides valitseb positiivne ja sõbralik õhkkond, kus iga laps saab turvalises keskkonnas oma võimeid arendada. Mulle meeldib teha õppimine lastele põnevaks ja lõbusaks, et muusikatunnid oleksid nende jaoks alati oodatud ja armastatud.

Juhataja Kaire

Juhataja Kaire

Olen ise kasvanud neljalapselises peres ja ka minu peres on neli last. Lustilaid tänaseks juhtinud juba üle 10 aasta. Minu töö on kindlasti üks minu suurimatest hobidest. Hobide hulka kuuluvad kindlasti tantsimine, mida harrastan 4 eluaastast peale tänaseni. Energiat kogun päikesest ja reisimisest. Kõrgema hariduse omandasin Tallinna Majanduskoolis personalijuhtimise erialal. Tallinna Pedagoogilises Seminaris omandasin lapsehoidja elukutse. Olen läbinud õpetajate sõimeruhma metoodika ja didaktika 160-tunnilise täiendõppe kursuse ning lisaks mitmeid täiendkoolitusi käelistes ja muusikalistes tegevustes, mitmeid esmaabi koolitusi. Olen saanud tunnistuse olemaks tugiisik abivajavale erivajadusega lapsele. Väärtustan inimesi, kes teevad südamega kõike oma elus, on ausad, positiivsed, pühendunud ja loomingulised – täpselt selliseks ma enda Lustila personali pean ja see teeb mind äärmiselt õnnelikuks.