Personal

Õpetaja Laura

Õpetaja Laura

Olen olnud tegus nii suuremas lasteaias abiõpetajana, kui ka lastehoius kasvatajana. Minu südame vallutasid just need pisemad, 1,5-3a. lapsed, kes on nii siirad ja teadlikud igas omas sammus ja tegevuses. Nemad on päiksesed igas päevas ja õpetavad kohalolu igas hetkes. Väikelastega töötades puudub töörutiin ja iga päev on üllatusi täis. See on amet, mida ma armastan enim ja teen kogu südamega, kuna siin ei saa end hetkekski unustada. Hobisid on mul palju ja neid saan ka lastehoius rakendada. Vabal ajal teen trenni, käin laulmas, tantsimas ja meeldib igasugune meisterdamine, eriti looduslikest materjalidest. Huvialaks on veel psühholoogia ning selles vallas olen omandanud erinevaid koolitusi. On rõõm ja au olla lastele õpetajaks ja lapsevanematele selliseks inimeseks, kellega saab rääkida ning küsida kõike, mis puudutab tema lapse heaolu ning päeva lastehoius.

Õpetaja Maarja

Õpetaja Maarja

Olen kasvanud suures peres – kolme õe ja kahe venna kõrval, mis tähendas minu jaoks palju kohustusi, teineteisega arvestamist, võistlemist ja ka kokkuhoidmist. Perekond on minu jaoks suurim väärtus, mida omada. Täna olen ma kolme poja ema, mis on ühtaegu olnud nii kohustus kui ka privileeg, aga kindlasti väärtuslikeim kogemus minu elus ja suuremaks kasvamise kohaks inimesena. Oma loomult olen ma üks lootusetu optimist ja maailmaparandaja. Ma usun imedesse ja tean, et alustades väikestest asjadest – saavad sündida suured. Ma tean, et kõik saab alguse meist endist ning muutes iseennast – muutub ka meid ümbritsev maailm. Olen hariduselt kooli- ja lasteaiaõpetaja, kuid juhuse või saatuse tahtel on tee mind toonud alati väikeste lasteni. Lapsed on kingitus ja töös lastega saad alati kõige ausamat tagasisidet tehtud töö kvaliteedi osas. Ma olen ka toitumisnõustaja, kelle südameasjaks on muutuste äratamine inimestes ja tervislikuma elustiili juurutamine. Kõik sai alguse minu hobist ja suurest kirest toidu vastu. Täna lähtun juba söögi tegemisel mulla kvaliteedist kuni toiduainete kombineerimiseni välja. Kui laste ja kokkamise kõrvalt aega üle jääb, siis kohtab mind veel spordirajal, raamatuklubis või sõbrannadega tantsupõrandal

Õpetaja Külliki

Õpetaja Külliki

Olen kasvanud suures peres, kus meid oli kokku 5 last. Juba noorena olen harjunud väiksemate õdede-vendadega ja meil on väga soe omavaheline suhe siiani. Nüüd on mul endal kolm last, kes juba täiskasvanud ja lapselapsi on kaks väikest tüdrukut. Lapsehoidjana olen töötanud eraviisiliselt 3 aastat, kokku kahes peres. Minu hoolealusteks olid ka väiksed, alla kolmeaastased toredad põnnid. Oman kesk-eriharidust iluaianduse alal. Viimased aastad olen töötanud elukutselise floristina. Väikeste lastega meeldib mul suhelda ja tegeleda, kuna just nemad annavad meile oma siiruse ja avatusega igapäevaelule värvid. Minu oma peres on ka erivajadusega laps, seetõttu on mul ka selliste väikestega kogemust. Hobideks võiks nimetada matkamist , veidi ka aiandust. Kuna loomu poolest olen väga kannatliku meelega ja pigem tagasihoidlik siis enda lõõgastumiseks meeldib väga kuulata head muusikat ja tantsida

Õpetaja Kerli

Õpetaja Kerli

Võib öelda, et muusika sees olen elanud terve oma elu, klaveritki hakkasin muusikakoolis õppima juba 4-aastaselt. Muusikaõpetaja ametit olen pidanud nüüdseks 18 aastat ning selle pagasiga võin julgelt väita, et kõige suuremad õpetajad ühele heale õpetajale on lapsed ise. Kolleegid on minu kohta öelnud järgnevad iseloomustavad märksõnad: professionaalsus, positiivsus, avatus, koostööoskus. Minu tundides valitseb positiivne ja sõbralik õhkkond, kus iga laps saab turvalises keskkonnas oma võimeid arendada. Mulle meeldib teha õppimine lastele põnevaks ja lõbusaks, et muusikatunnid oleksid nende jaoks alati oodatud ja armastatud.

Juhataja Kaire

Juhataja Kaire

Olen ise kasvanud neljalapselises peres ja ka minu peres on neli last. Lustilaid tänaseks juhtinud juba üle 10 aasta. Minu töö on kindlasti üks minu suurimatest hobidest. Hobide hulka kuuluvad kindlasti tantsimine, mida harrastan 4 eluaastast peale tänaseni. Energiat kogun päikesest ja reisimisest. Kõrgema hariduse omandasin Tallinna Majanduskoolis personalijuhtimise erialal. Tallinna Pedagoogilises Seminaris omandasin lapsehoidja elukutse. Olen läbinud õpetajate sõimeruhma metoodika ja didaktika 160-tunnilise täiendõppe kursuse ning lisaks mitmeid täiendkoolitusi käelistes ja muusikalistes tegevustes, mitmeid esmaabi koolitusi. Olen saanud tunnistuse olemaks tugiisik abivajavale erivajadusega lapsele. Väärtustan inimesi, kes teevad südamega kõike oma elus, on ausad, positiivsed, pühendunud ja loomingulised – täpselt selliseks ma enda Lustila personali pean ja see teeb mind äärmiselt õnnelikuks.